Titulli Murat Gjoniku - Dalim pim kafe
Ndëgjuar 1,094
Shkarkuar 156
Pëlqyer 7
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku - Dalim pim kafe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store