Titulli Murat Gjoniku - Paska celur jargovani
Ndëgjuar 837
Shkarkuar 62
Pëlqyer 1
Publikuar 26/12/2022

Texti i këngës

Murat Gjoniku - Paska celur jargovani - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store