Titulli Butrint Rashiti - Dikush keq na paska nem
Ndëgjuar 1,175
Shkarkuar 102
Pëlqyer 3
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Butrint Rashiti - Dikush keq na paska nem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store