Titulli Butrint Rashiti - Ballada te shpirtit
Ndëgjuar 988
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Butrint Rashiti - Ballada te shpirtit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store