Titulli Murat Gjoniku ft Xhoi - Shume gabova
Ndëgjuar 1,044
Shkarkuar 104
Pëlqyer 1
Publikuar 22/03/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku ft Xhoi - Shume gabova - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store