Titulli Venera Lumani x Lind Islami - Syte
Ndëgjuar 1,587
Shkarkuar 203
Pëlqyer 6
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës

Venera Lumani x Lind Islami - Syte - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store