Titulli Venera Lumani x Lind Islami - Kush
Ndëgjuar 175
Shkarkuar 20
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Venera Lumani x Lind Islami - Kush - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store