Titulli Venera Lumani x Lind Islami - Gjysma Ime
Ndëgjuar 1,018
Shkarkuar 83
Pëlqyer 4
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Venera Lumani x Lind Islami - Gjysma Ime - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store