Titulli Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty
Ndëgjuar 146
Shkarkuar 14
Pëlqyer 6
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Venera Lumani x Lind Islami - Si ta them une ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store