Titulli Loni Haklaj ft Ema Islami - Potpuri
Ndëgjuar 499
Shkarkuar 16
Pëlqyer 1
Publikuar 14/12/2022

Texti i këngës

Loni Haklaj ft Ema Islami - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store