Titulli Ema Islami x Genc Leka - Je dashnia jem
Ndëgjuar 179
Shkarkuar 17
Pëlqyer 2
Publikuar 06/02/2023

Texti i këngës

Ema Islami x Genc Leka - Je dashnia jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store