Titulli Bujar Mustafa x Time Aliu - Niher dashnia troket
Ndëgjuar 783
Shkarkuar 50
Pëlqyer 0
Publikuar 12/01/2023

Texti i këngës

Bujar Mustafa x Time Aliu - Niher dashnia troket - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store