Titulli Klea Balukja ft Bes Kallaku - Per Koken Time
Ndëgjuar 1,203
Shkarkuar 133
Pëlqyer 1
Publikuar 01/05/2023

Texti i këngës

Klea Balukja ft Bes Kallaku - Per Koken Time - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store