Titulli Time x Kujtim Aliu - Ma tmire jo nuk ka
Ndëgjuar 541
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 03/02/2023

Texti i këngës

Time x Kujtim Aliu - Ma tmire jo nuk ka - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store