Titulli Kujtim Morina - E lype e gjete
Ndëgjuar 640
Shkarkuar 21
Pëlqyer 1
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Kujtim Morina - E lype e gjete - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store