Titulli Donjeta Morina - Jom merzit
Ndëgjuar 1,160
Shkarkuar 90
Pëlqyer 6
Publikuar 09/02/2023

Texti i këngës

Donjeta Morina - Jom merzit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store