Titulli Anita Morina x Yll Behluli - Qysh po ja bojna
Ndëgjuar 623
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës

Anita Morina x Yll Behluli - Qysh po ja bojna - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store