Titulli Istref Tahiraj - Qysh ma bon ta boj
Ndëgjuar 398
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Istref Tahiraj - Qysh ma bon ta boj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store