Titulli Kaqusha Ismajli - Vllau jone mori nuse qysh e deshti nana
Ndëgjuar 102
Shkarkuar 6
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kaqusha Ismajli - Vllau jone mori nuse qysh e deshti nana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store