Titulli Geni Kapushi - Dil moj nuse
Ndëgjuar 758
Shkarkuar 39
Pëlqyer 3
Publikuar 12/05/2023

Texti i këngës

Geni Kapushi - Dil moj nuse - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store