Titulli Alket Zaimi - Nuse moj ku erdhe ti ne
Ndëgjuar 372
Shkarkuar 25
Pëlqyer 3
Publikuar 26/12/2022

Texti i këngës

Alket Zaimi - Nuse moj ku erdhe ti ne - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store