Titulli Dona Spahiu - Nuse un po shkoj
Ndëgjuar 605
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Dona Spahiu - Nuse un po shkoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store