Titulli Pjerin Gjondrekaj x Klodian Gjondrekaj - Cohu moj nuse banu gati
Ndëgjuar 720
Shkarkuar 33
Pëlqyer 2
Publikuar 25/01/2023

Texti i këngës

Pjerin Gjondrekaj x Klodian Gjondrekaj - Cohu moj nuse banu gati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store