Titulli Elgit Doda x Klodian Kodra - TL 2 Toxic Love 2
Ndëgjuar 1,729
Shkarkuar 270
Pëlqyer 7
Publikuar 19/03/2023

Texti i këngës

Elgit Doda x Klodian Kodra - TL 2 Toxic Love 2 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store