Titulli Elgit Doda - Une dhe Ti
Ndëgjuar 925
Shkarkuar 164
Pëlqyer 3
Publikuar 15/01/2023

Texti i këngës

Elgit Doda - Une dhe Ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store