Titulli Elgit Doda - Mora Fjale
Ndëgjuar 1,196
Shkarkuar 91
Pëlqyer 3
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Elgit Doda - Mora Fjale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store