Titulli Atlantik Syla x Leart Berisha - Mora fjale
Ndëgjuar 201
Shkarkuar 22
Pëlqyer 1
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Atlantik Syla x Leart Berisha - Mora fjale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store