Titulli Rifat Berisha x Grupi - Po perzihet perzereni
Ndëgjuar 1,299
Shkarkuar 116
Pëlqyer 9
Publikuar 20/02/2023

Texti i këngës

Rifat Berisha x Grupi - Po perzihet perzereni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store