Titulli Rifat Berisha x Mehdi Berisha x Grupi - Gjame po vjen nga Qyqavica
Ndëgjuar 1,486
Shkarkuar 131
Pëlqyer 4
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Rifat Berisha x Mehdi Berisha x Grupi - Gjame po vjen nga Qyqavica - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store