Titulli Rifat Berisha x Grupi - Zo ku tkam moj qifteli
Ndëgjuar 2,965
Shkarkuar 548
Pëlqyer 22
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Rifat Berisha x Grupi - Zo ku tkam moj qifteli - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store