Titulli Diellza Mazreku x Eqrem Berisha - Bone edhe ti shqiponjen
Ndëgjuar 806
Shkarkuar 29
Pëlqyer 0
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Diellza Mazreku x Eqrem Berisha - Bone edhe ti shqiponjen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store