Titulli Fikret Dauti - Une edhe ti
Ndëgjuar 746
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Une edhe ti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store