Titulli GILI - Edhe pa ty u knaqa
Ndëgjuar 167
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

GILI - Edhe pa ty u knaqa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store