Titulli Gili - Te fala nga Tirana
Ndëgjuar 561
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Gili - Te fala nga Tirana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store