Titulli Sabri Fejzullahu x Gili x Sinan Vllasaliu x Edona Llalloshi x Teuta Selimi - Me zemer nga Kosova
Ndëgjuar 232
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sabri Fejzullahu x Gili x Sinan Vllasaliu x Edona Llalloshi x Teuta Selimi - Me zemer nga Kosova - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store