Titulli Sinan Vllasaliu x Lundrim Pacuku - Troja
Ndëgjuar 1,325
Shkarkuar 112
Pëlqyer 10
Publikuar 29/04/2023

Texti i këngës

Sinan Vllasaliu x Lundrim Pacuku - Troja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store