Titulli Sinan Vllasaliu - E du Prishtinen
Ndëgjuar 1,214
Shkarkuar 99
Pëlqyer 4
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Sinan Vllasaliu - E du Prishtinen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store