Titulli Sinan Vllasaliu - Mos ja falni
Ndëgjuar 1,568
Shkarkuar 189
Pëlqyer 9
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Sinan Vllasaliu - Mos ja falni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store