Titulli Abdullah Adili - Mora fjale
Ndëgjuar 672
Shkarkuar 38
Pëlqyer 3
Publikuar 27/01/2023

Texti i këngës

Abdullah Adili - Mora fjale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store