Titulli KRAS - Mora fjale
Ndëgjuar 769
Shkarkuar 36
Pëlqyer 2
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

KRAS - Mora fjale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store