Titulli Ylli Alushaj - Pse sme flet nje fjale
Ndëgjuar 905
Shkarkuar 38
Pëlqyer 3
Publikuar 19/01/2023

Texti i këngës

Ylli Alushaj - Pse sme flet nje fjale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store