Titulli Erblini Azemi x Dardani - Dua te ta them nji fjale
Ndëgjuar 599
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 26/12/2022

Texti i këngës

Erblini Azemi x Dardani - Dua te ta them nji fjale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store