Titulli Elgit Doda - Ku Je
Ndëgjuar 252
Shkarkuar 43
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elgit Doda - Ku Je - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store