Titulli Elgit Doda x Xhensila - A e din
Ndëgjuar 1,759
Shkarkuar 281
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elgit Doda x Xhensila - A e din - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store