Titulli Xhensila x Kidda - Me do
Ndëgjuar 1,605
Shkarkuar 249
Pëlqyer 7
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Xhensila x Kidda - Me do - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store