Titulli Tayna x Kidda - Anaconda
Ndëgjuar 1,473
Shkarkuar 340
Pëlqyer 18
Publikuar 15/12/2022

Texti i këngës
[Intro: Kidda]
Diva, diva u bone Madonna
Yeah, yeah

[Chorus: Kidda]
Luje e mos u nal mo
Edhe shoqen mos e le se jena bando (Se jena bando)
Luje deri ku s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto (Yah, yah, yah)
[Verse 1: Kidda]
Diva, diva u bone Madonna
Nese je Madonna unë jam Maradona
Diva, diva u bone Madonna
Oh [?] ting [?]

[Pre-Chorus: Kidda]
Po-po-po-po (Anaconda)
Ajo don çanta me (Ana-anaconda)
E po m'helmon si ni (Ana-anaconda)
She got a big booty (Ana-anaconda)

[Chorus: Kidda & Tayna]
Luje e mos u nal mo
Edhe shoqen mos e le se jena bando (Se jena bando)
Luje deri kur s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto
Luje e mos u nal mo
Edhe shokt ti mos i le se jena bando
Luje deri kur s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto

[Verse 2: Tayna]
Ja helmoj zemren anaconda (Eh)
Ai m'u ka ngjit permas po don me majt e thirri çanta (Ey)
E lidhi e me m'ik nuk e lo [?]
Po lyp shoqe për shok t'vet po krejt me gjarpna u [?]
Un jam q'aj gjrarpni n'Gucci (Ah) n'kuletë kur hin duqi (What?)
Nuk p'i shti mo kto n'shishe tash p'i shti n'kuti (Haha)
Zemër cili ke ti [?]
[?] s'po di krejt m'u kan perzi ([?])
Jeta shumë e bukur e paret hala ma t'bukura (Cash, cash)
I thash na s'jemi bashk u dashuru [?] u zhduka (Aha)
Zemër nuk munesh me njo si un jam e [?] (Ah, ah)
Ta blej darkën, ty edhe krejt shokt mangupa
Gwaan mek dem a talk when I gwaan pon di beat
Block off mi [?], no gyaldem compete
Pretty, pretty face when mi wine up di waist
He no like me, badman [?], woah
You might also like
Kill Bill
SZA
LET GO
Central Cee
THE STORY OF ALISHER
Oxxxymiron
[Chorus: Kidda & Tayna]
Luje e mos u nal mo
Edhe shoqen mos e le se jena bando (Se jena bando)
Luje deri kur s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto
Luje e mos u nal mo
Edhe shokt ti mos i le se jena bando
Luje deri kur s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto

[Bridge: Kidda]
Oh-uh-oh, oh-uh-oh (Yeah)
Oh-uh-oh (Mama je bo lale, yeah; yeah)
Oh-uh-oh, oh-uh-oh (Yeah)
Oh-uh-oh ([?])

[Chorus: Kidda & Tayna]
Luje e mos u nal mo
Edhe shoqen mos e le se jena bando (Se jena bando)
Luje deri kur s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto
Luje e mos u nal mo
Edhe shokt ti mos i le se jena bando (Se jena bando)
Luje deri kur s'ban mo
Lojen e djegi call me veçanto

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store