Titulli Tayna x Buta - Mashallah
Ndëgjuar 1,498
Shkarkuar 407
Pëlqyer 12
Publikuar 27/04/2023

Texti i këngës
[Verse 1: Buta]
S'kqyri filma, s'kqyri loja, kqyri pare
Kqyri kta, kqyr te na, mos bo hajgare
Kerri madh, xhepi trash, shpija madhe
Kqyrem mu, kqyre veten qija nonen
Sa ma shum bon teli, ma shum shtohen paret
Sa ma shum i tera, ma shum shtohet clouti
Ju jeni 30 veta [?] automati
Prej gepekit kur e nxeri bismillahe
[Chorus: Tayna, Buta, Tayna & Buta]
Mashallah une boj kur njehi pare
Mashallah ton kto pare si prej nafte
Mashallah jeta [?] qelloj [?]
Mashallah ton kto dhipa si n'dit grave

[Verse 2: Tayna]
Mashallah kur m'sheh
Veq t'um pa u dashuru
Permas o veq xhepi trash
Ngan mas meje kuturu
Mashallah Syni keq mu ka ngjit mu si tattoo
Ju nuk dini sen per mu
Privat jam tu fluturu
Nina-nana kqyrma qiken qysh po gutet pak
Nina-nana hajde ta jep une cucllen pak
Kush o nona krejt e din
[?]
Inspirim per ty, inspirim per veten [?]
Pick me, love me
I myti clouti
[?]
Elhamdulillah qysh na qelloj fati
Jam shum qik e mir
Po di mu bo naughty, naughty
Mu edhe shkolla m'ka ec
Baby un po fryna dryshe
Mashallah [?]
Qitu kom me nejt deri sa t'bona gjyshe
N'Hip-Hop s'ka ma t'fort
Pa asni medyshje
Ajo, ti e ai, kapnu bonu bashk
Merrni [?] edhe qomna ni mesazh
Nashta un ja kthej, nashta jau lo n'stand by
Ama jetes kurr s'i dihet [?] m'qitni çaj
You might also like
SORRY NOT SORRY
Tyler, The Creator
Search & Rescue
Drake
DOGTOOTH
Tyler, The Creator
[Chorus: Tayna, Buta, Tayna & Buta]
Mashallah une boj kur njehi pare
Mashallah ton kto pare si prej nafte
Mashallah jeta [?] qelloj [?]
Mashallah ton kto dhipa si n'dit grave

[Verse 3: Buta]
Mashallah sa merr kerri mu prej france
Mashallah une boj kur njehi pare
[?] pa merak o digjitale
O hallall pun dore zvicrane
Jeta shpejt si kawasaki
Paret [?] automati
Sot e premte [?]
Une jom Halil Kastrati
Krejt e din sa o sahati
Zingjir ari si Gadafi
[?]
Koka bardh sikur pilafi
Boll bised se ka pare to be made
Pasha kejt çdo ver minimumi 100k
Se kur dal n'scen un publika qarten kejt
I ki plot [?] pa brek e do tjera pa jelek

[Chorus: Tayna, Buta, Tayna & Buta]
Mashallah une boj kur njehi pare
Mashallah ton kto pare si prej nafte
Mashallah jeta [?] qelloj [?]
Mashallah ton kto dhipa si n'dit grave

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store