Titulli BUTA x SA4 - DIOR DIOR
Ndëgjuar 505
Shkarkuar 72
Pëlqyer 0
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës
Le mos u leq
Smuj me fol noflla e koqit
Smuj me bo marak per no bi**h
Smuj me fol me ty per biznis
Smuj met marr un ty seriozisht

Apeshef tu lazdru qet dhip
Mos ma prish bi**h mos ma prish
A po nin mos shkruj mos thirr
Mos ma prish bi**h mos ma prish

Nuk ka qmim qeky outfit
Sun e gjan n’as ni butik
Dior dior qeky parfym
Dior dior mvjen era rich

Apeshef tu lazdru qet dhip
Mos ma prish bi**h mos ma prish
A po nin mos shkruj mos thirr
Mos ma prish bi**h mos ma prish

Kqyre Hublot on my wrist
Kqyre Chanel on my bi**h
N’butik i lash un bakshish
Ithash kusur un sdu hiq
I hapi syt u qudit

Maqina parev u prish
Tash duhet mi nje me gisht
Perlana me kontabilist
Spodu me ni per tatim
Spodu me ni per perqin
Truqi i parev llastik
Qeky llastik elastik
Aleti nkuk bormachine
Qetsohesh shpejt bensedin

Plot kalibra shum armatim
6 shifra veq qarkullim
Edhe 6 paqila durt sun i shtin
Ndogan hina ska mo rrezik

Smuj me fol noflla e koqit
Smuj me bo marak per no bi**h
Smuj me fol me ty per biznis
Smuj met marr un ty seriozisht

Apeshef tu lazdru qet dhip
Mos ma prish bi**h mos ma prish
A po nin mos shkruj mos thirr
Mos ma prish bi**h mos ma prish

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store