Titulli Buta - Gin x Tonic
Ndëgjuar 411
Shkarkuar 34
Pëlqyer 0
Publikuar 04/12/2022

Texti i këngës
Le mos i kallxo, le mos u leq
[hook]
Un shum qef e kom jeten shpejt
Kerrin e shpejt edhe paren e shpejt
Broke boys une i urrej, broke bi**hes une i urrej

Spo du dashni, po du audi, ferrari
Spo du shoqni, pe du tshpejt maseratin
Spo du rreskpekt, boma cmimin e nalt ti
Jom mush krejt paketa, u mush bank accounti
Iqa ni thot, wasabi, kehati
Takime sekrete si iluminati
E blema ni glock-y ja vnova ni las-y
Stand o e gat maybe tye ta shprazi

[Verse1]
Aj nuk o G veq pe lun Coronado
Nuk i ka ra me nejt ntrap me soldado
Aj o tu rrejt se ska mish te taco
Ruju pi tina se djali tenzak o
Zingjiri nqaf per ymyr krejt dukat o
U perkujdes dizajneri per sako
Po rri me arm si ushtar i natos
Sedani luxury une kom status

Nshitore Gucci's mthojn pershendetje
Z.Januzi ti mir se erdhe
Provoj qeto syza besoj qe tpelqejn
Niher i vnon edhe ma nuk i hek

[hook]
Un shum qef e kom jeten shpejt
Kerrin e shpejta edhe paren e shpejt
Broke boys une i urrej, broke bi**hes une i urrej

Spo du dashni, po du audi ferrari
Spo du shoqni pe du tshpejt maseratin
Spo du rreskpekt, boma cmimin e nalt ti
Jom mush krejt paketa u mush bank accounti
Iqa ni thot, wasabi, kehati
Takime sekrete si iluminati
E blema ni glock-y ja vnona ni las-y
Stand o e gat maybe tye ta shprazi

Spo du dashni, veq ni bently hibrid
Ni dhip shofere e mi than vozit
Mu ul permas me pi do gin me toxic
Me pare i vjerun, nkry ni sheshir
Kom porosit 100euro sendwhich
Met kallxu drejt su ka hanger hiq
Ama apet une lash ni bakshish
Veq mju kallxu qe i move like this
I move like this, i move like that
5yje n'hotel jom ntrenerka i vesht
Sdi qka ka than Karl Lagerfeld
Nuk ka dress code, nese ki lek
Nuk ban me marr jeten shum seriozisht
Se ajo tqin, just like a bi**h
Ngoj tsaj sikur sakis, ngoj tsaj sikur dentist

[hook]
Spo du dashni, po du audi ferrari
Spo du shoqni pe du tshpejt maseratin
Spo du rreskpekt, boma cmimin e nalt ti
Jom mush krejt paketa u mush bank accounti
Iqa ni thot, wasabi, kehati
Takime sekrete si iluminati
E blema ni glock-y ja vnona ni las-y
Stand o e gat maybe tye ta shprazi

Un shum qef e kom jeten shpejt
Kerrin e shpejta edhe paren e shpejt
Broke boys une i urrej, broke bi**hes une i urrej

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store