Titulli ERA ISTREFI x BUTA - 5AM
Ndëgjuar 362
Shkarkuar 80
Pëlqyer 0
Publikuar 04/12/2022

Texti i këngës
Mos um fol bae
Une s'ta kthej
Mos um shkruj ej
As nuk jom knej
Mo se tplasa, teli busy
Plot mesazha, nuk i qeli
But you ballin, sun na nalin
Kqyre clubin, qysh e kallim

Per cdo weekend deri 5 am in the morning
Deri n5 in the morning

I kom dy zemera, njo tftofte, njo tnxehte
I kom dy ftyra, njo tbardhe njo tzeze
I kom dy shoqe, njo tzeze njo kinezk

Jena turned, jena ndez, jena turned, jena ndez
I'm a rich shit bitch international
Mun mem pa nEvrope me naj fashion show
Diamanta nqafe, diamanta n'ore, diamanta nvesh, diamanta n'dore

Une jom rich young lady, jom kejt cka nuk je ti
Trend boj, nuk ndjeki, jom fly deri tdeki
Privat osht jeti, imma fly jasht shteti, me naj ishull ndeti
Qaty ku sje ti

(Qaty ku sje ti)
Kudo qe shkoj em ndjekin
Ckado qe boj e vjedhin
Muziken sillet swagi

Mos um fol bae
Une s'ta kthej
Mos um shkruj ej
As nuk jom knej
Mo se tplasa, teli busy
Plot mesazha, nuk i qeli
But you ballin, sun na nalin
Kqyre clubin, qysh e kallim

Per cdo weekend deri 5 am in the morning
Deri n5 in the morning

Kqyrma doren, kqyrma oren, kqyrma qafen bon drite naten
Pare tgjelberta, sikur laken
Kqyri dhipat qysh po lagen
Qel shampanjen, o e frances preke harten
Thuje daten, hypi varkes hajde lahum
Grahi dallges, surfiratem

Argjend pjaten o cipriani
E shkeli pllaken nkom ferrogamo
Tu menu me shku nparis a milano
A nparis a nmilano

Mki naper casino si De Niro me katllik
Kerri o me sust edhe o automatik
I kom 100 gajle po asnjo so per naj bitch
Jo nuk o per naj bitch (bitch)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store